ПРО НАС

 

ВІДПОЧИНОК НА - АЗОВСЬКОМУ - МОРІ

Гостьовий дім “Срібні лелеки” розташований на Арабатській стрілці. Ласкаве море, чудові пляжі, лікувальний відпочинок, насичений іонами брому та йоду, настояний на ароматах степу та моря створюють цьому неповторному куточку землі славу унікального, не розпещеного зайвою манірністю курорту. Теплий м'який клімат, сприяють тому, що одне перебування тут, особливо у теплу пору року, зміцнює здоров'я, створює значний запас життєвих сил як дорослим, так і дітям. Азовське море, з його оксамитовими безмежними пісочними пляжами, теплою водою, сухим степовим повітрям і невеликою глибиною моря - це райські куточки природи, що ідеально підходять для дитячого відпочинку.
У багатьох місцях Азовського узбережжя морське дно знижується поступово, перші 30 метрів воно дрібне, що дозволяє діточкам плескатися, грати і вчитися плавати на мілководді. Вода біля берега, як парне молоко, в розпал сезону прогрівається до 28-30 градусів.
Здоров'я
Унікальні оздоровчі можливості куточку землі у районі Генічеська давно визнані. Вода в Азовському морі вважається цілющим. Достатньо хвилювання моря до двох балів – і вода у морі перемішується до дна. Тому у воді Азовського моря міститься 92 хімічні елементи, що благотворно впливають на організм людини і сприяє його оздоровленню. Під час шторму хвилі піднімають із дна завись лікувального бруду. Лікарі рекомендують і дорослим, і дітям довше купатися в Азовському морі - не менше 1-2 годин на день, а також приймати пісочні ванни - адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин, які благотворно впливають на організм людини.
Фахівці вважають, що рівний, нейтральний клімат Арабатки особливо корисний для дітей. Пов'язано це багато в чому про те, що відпочиваючи на Азові, дитина не відчуває різкої зміни клімату як на інших курортах, і сама акліматизація проходить плавно і легко - іноді навіть непомітно. Фахівці Одеського інституту курортології довели цілющі властивості термального джерела та грязей затоки Сиваш та рекомендували їх для лікування захворювань серцево-судинної системи, центральної нервової системи, опорно-рухового апарату (артрити, остеохондроз), хронічних запальних жіночих хвороб, захворювань шлунка. та обмінних порушень, а також шкірних захворювань (псоріаз, дерматит кропив'янка тощо).
Неподалік гарячого джерела знаходяться цілющі грязі та солоні озера. Бруд та ропа Сиваша унікальні тим, що мають яскраво виражені лікувальні властивості. Під впливом грязелікування активізуються механізми адаптації, відновлюються порушені хворобою функції, покращується крово- та лімфо-звернення, нормалізуються процеси обміну речовин, покращується тканинне дихання, стимулюються процеси регенерації. Лікувальний бруд надає на організм комплексний сприятливий вплив. А все разом: морське повітря, ласкаве море і гарний настрій – гарантує Вам незабутній відпочинок та відмінне здоров'я протягом усього року.
Гостьовий дім "Срібні лелеки" знаходиться за адресою м. Генічеськ, вул. Курортна, 14 .

Гостьовий дім “Срібні лелеки” знаходиться за 5 хвилин від міського пляжу, за 2 хвилини від найближчого продуктового магазину та за 10 хвилин від центрального ринку та супермаркету АТБ.

Ми пропонуємо велику різноманітність номерів від 2-місних "Стандарт" до 6-8 місних номерів підвищеної комфортності для великих компаній або сімей. Всі номери із зручностями, кухнею, wi-fi, TV, кондиціонерами, мають персональні зони відпочинку.

Затишний тінистий дворик з дитячою зоною та безкоштовним паркуванням, мангал.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що нами робиться акцент на відпочинку гостей з дітками, що означає: чистота, помірна віддаленість від пляжних дискотек, надання дитячого ліжечка для найменших, наявність спеціальних місць для куріння, ну і, звичайно, дитячих зон для ігор.”

ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ І ЗАБРОНЮВАТИ МОЖНА ПО ТЕЛЕФОНУ
+38-095-078-19-74

 

ukУкраїнська